Salón

Miesto krásy, ktoré vzniklo pre každú zákazníčku, ženu, dámu, slečnu aj pánov. Miesto oddychu, relaxu, krásy, pohody, výnimočnosti s pocitom spokojnosti, s profesionálnou značkou Loreal Professionnel, Great Lengths a kaderníckym vybavením od značky GHD.

Zaručujeme vysokú kvalitu pre vlasy - pravidelnými odbornými školeniami v akadémii Loreal Professionnel, prinášame novinky a trendy na každú sezónu. Zákazníčka od nás zo salóna odchádza so splnenými predstavami.


cenník služieb o Martine

 

Martina Dlugošová

Mojou vášňou je slovo krása v každom slova význame.

Od roku 2011 som sa zasvätila do sveta krásy a som hrdou ženou a majiteľkou salóna MARTINI, ktorý som vybudovala od samého základu a budujem ho naďalej. MARTINI vzniklo za účelom ponúknuť svet krásy pre ženy ktoré milujú byť krásne s kvalitnou značkou Loreal Professionnel a Great Lengths. Individuálny prístup ku každej zákazníčke s komornou atmosférou to ponúkam a nech čas ktorý túži žena stráviť v salóne MARTINI je venovaný len jej.

To je môj sen pre každú ženu z nás. Odovzdávam svoju prácu každej zákazníčke tak, ako keby som sedela v kresle ja a čakala to samé.

Aj keď mám vyštudovanú vysokú školu veľmi ma teší tento svet krásy a chcem ho odovzdávať každej žene, ktorá túži byť krásna.

Obohacujem sa o kvalitne školenia a neprestávam na sebe pracovať. Túžim stále napredovať a snívať svoj sen.


stáže a školenia Martina
 
Martina Dlugošová