Kaderníctvo

< služby cenník

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť. Objavte súčasné trendy a aktuálny módny štýl. Spoznajte najmodernejšie technológie vo vlasovej kozmetike. Zverte sa do starostlivosti Salon Expert, kadernícky salón MARTINI, ktorý pracuje pod záštitou značky L´Oréal Professionnel.

Metal Detox: Zbohom kovy vo vlasoch!

Metal Detox: Zbohom kovy vo vlasoch!

Tiež patríte medzi tie, ktoré chcú vždy skúsiť balayage, alebo nejakú inú formu zosvetlenia vlasov, ale vždy ste se báli, aby si to vaše vlasy neodniesli poškodením a zvýšenou lámavosťou? Už nemusíte! Vďaka dlhoročnému výskumu sme totiž prišli na to, ako vaše vlasy spoľahlivo ochrániť aj počas týchto náročných procedúr, aby ste si mohli dopriať vysnívaný účes podľa svojich predstáv, a to bez akéhokoľvek rizika.

Možno vás to prekvapí, ale príčinou pri zvýšení lámavosti vlasov sú veľmi často kovy vo vnútri vlasového vlákna. Naši kaderníci ale majú našťastie k dispozícii spoľahlivého pomocníka, ktorý im v boji proti kovom vo vlasoch pomôže. Metal Detox z radu Serie Expert totiž dokáže kovy usadené vo vnútri vlasov neutralizovať a vám tak zaistiť výsledok, po ktorom túžite – zdravé vlasy bez lámania.

Kovy vo vlasových vláknach máme takmer všetci. Ich množstvo záleží od kvality vody, na mieste kde žijeme, a predovšetkým od poréznosti vlasu. Ten sa totiž správa ako huba a čím je poréznejší, tým viac absorbuje nežiaduce kovy. A kde sa berú? Pôvodcom je erózia, ktorú spôsobuje voda vo vodovodnom potrubí. S každým ďalším umytím sa tieto kovové častice hromadia vo vnútri vlasového vlákna. Ale nemusíte panikáriť, ani vyššia hladina kovov nepredstavuje zdravotné riziko. Je ale príčinou lámavosti vlasov a ich poškodenia, pretože počas farbenia, balayage alebo zosvetľovania reagujú tieto kovy (najmä meď) s oxidantom.

iNOA: luxusný zážitok z farbenia v salóne

Návšteva salónu má byť pre zákazníka krásnym zážitkom nielen kvôli finálnemu výsledku na vlasoch, ale aj kvôli samotnej službe. Zmyslový zážitok v salóne prináša pôsobivý farebný výsledok a lesk, ktorý vám vie poskytnúť iba profesionál. iNOA je tým najvystížnejším výrazom toho, ako L’Oréal Professionnel veľmi dbá na pocity svojich zákazníkov pri kaderníckych službách.

iNOA je jedinečná luxusná profesionálna farba poháňaná silou oleja. Farba iNOA nevydáva počas pôsobenia žiadnu nežiaducu vôňu, a klienti ju preto milujú. Konečné výsledky sú rovnako nepopierateľné: až 100 % krytie s vylepšenou kvalitou vlasov a leskom, to všetko pod taktovkou skúseného profesionála.

iNOA: luxusný zážitok z farbenia v salóne
French Balayage

French Balayage

French Balayage je fenomén, ktorý už pomerne dlho hýbe nielen kaderníckym svetom. A jeho sláva rozhodne nie je na ústupe. Poznávacím znamením tohto spôsobu zosvetlenia vlasov je prirodzenosť, neutralizácia a vysoký lesk.

French Balayage je dvojfázová profesionálna technika balayage od L’Oréal Professionnel na mieru všetkým ženám od blondínok po brunetky. Kombinuje dokonale prepojené zosvetlenie s vyživujúcou farbou, ktorá neutralizuje teplé tóny a dodáva vlasom lesk. Služba je dostupná len v salóne, v domácom prostredí je neuskutočniteľná.

A aká môže French Balayage byť? Od jemnej a prejasnenej balayage až po elegantný a sofistikovaný sexi štýl, bez pruhov. Alebo extrémne a výrazné zosvetlenie bez teplých tónov. Jedno má ale vždy spoločné – za všetkých okolností je French Balayage prirodzená a s krásnym leskom.

STEAMPOD: PROfesionálna starostlivosť

Dokonale rovné vlasy? Poddajné, výrazné alebo jemné vlny? Parná žehlička SteamPod nepozná hranice!

Parná žehlička štvrtej generácie od L’Oréal Professionnel zaručuje profesionálny a šetrný styling z pohodlia vášho domova vďaka patentovanej parnej technológii.

Doprajte svojim vlasom okamžitú premenu: vlasy môžete jednoducho vyžehliť, vďaka čomu budú na dotyk hebké a prirodzené, alebo vytvoriť jemné vlnité pramienky.

SteamPod vytvára kombináciou tepla a pary rovnováhu medzi úpravou vlasov pomocou tepla a starostlivosťou o vlasy. Doštičky zabezpečujú nepretržitý prúd suchej pary, ktorý zakrátko viditeľne uhladí vlasy a zároveň hydratuje každý prameň.Para upravuje vlasy, vďaka čomu sú odolné voči krepovateniu a sú schopné dlhodobo udržať výsledný efekt. SteamPod si poradí aj s nepoddajnými vlasmi - rýchlo a šetrne, aj pri nízkych teplotách.