Svadby

Buďte tou najkrajšou nevestou

svadobné účesy Martini Beauty

Svadby sú časom prípravy. Od prípravy zoznamu hostí po výber svadobných šiat. Zdá sa, že stále musíte o niečom rozhodovať. Je to deň, kedy chcete vyzerať čo najlepšie a najdôležitejším rozhodnutím hneď po výbere šiat je voľba účesu. Ak si želáte aby váš deň bol výnimočný, kontaktujte nás mailom info@martini-beauty.sk

Naplánujte si účes až do posledného detailu s dostatočným predstihom. Vo svadobný deň nepotrebujete žiadne problémy s vlasmi!


Prinášame vám službu
priamo k vám


Po našich skúsenostiach vám ponúkame z našej strany MARTINI – center of beauty pohodlie, komfort čo sa týka vlasov aj vizáže. Skúsenosti nám ukázali, že nevesty ktoré prichádzajú do tatranských hotelov osláviť svoj svadobný deň osláviť v kruhu svojej rodiny a priateľov oslovujú nás s prosbou prísť priamo za nimi na hotel. Preto vám ponúkame svadobné služby priamo u vás doma alebo na hoteli. Je to pohodlie hlavne pre nevestu a jej najbližších. Učešeme a nalíčime podľa vašich predstáv.


povedzte nám o vašich predstavách

svadobné účesy Martini Beauty

Ako na to:

  • vzájomná komunikácia začína mailom
  • dohodneme si podmienky kedy, kde a koľko hostí budeme česať, prípadne aj líčiť
  • pokiaľ nevesta nie je z Popradu, konzultujeme svadobný účes najprv mailom, (fotografiami alebo, ak je to možné skúškou na salóne a budúca nevesta odchádza s účesom domov a zhodnotí počas dňa prípadné nedostatky)
  • vo svadobný deň prídeme do hotela a pripravíme nevestu aj ostatných vopred dohodnutých hostí
  • sme flexibilní, spoľahliví a vaša spokojnosť je našim úspechom


kontaktujte nás